خدمات ما

hsradman service 05

مشاوره فنی و اجرای سیستم های هیدرولیکی و پنوماتیکی

اجراي سیستمهاي هیدرولیک بصورت کامل نیازمند شناسایی دقیق المانها، طراحی مناسب مدار با توجه به نیازهاي سیستم و همچنین انطباق اجزا می باشد. شرکت هیدرولیک صنعت رادمان ضمن ارائه مشاوره فنی، قادر به ارائه خدمات مربوط به طراحی، تامین و اجراي سیستم هاي هیدروپنوماتیک می باشد.

hsradman service 04

تعمیر انواع سیلندرهای هیدرولیکی و پنوماتیکی

سیلندر یکی از مهمترین اجزاي سیستم هاي هیدرولیکی و پنوماتیکی می باشد که عملکرد نامطلوب آن می تواند. مانع از انتقال دقیق و کامل نیرو و در نتیجه منجر به اتلاف انرژي، عدم انجام فرآیند و گاها ایجاد خسارت هاي فراوان شود. تعمیر یک سیلندر نیازمند شناخت دقیق و آنالیز اجزا،دانش فنی،تجهیزات مناسب و مواد و قطعات با کیفیت می باشد.

در شرکت با استفاده از تجهیزات آنالیز،ماشین آلات و نیروي متخصص فنی،قابلیت تعمیر انواع سیلندرهاي هیدرولیکی و پنوماتیکی تا طول 6متر و قطر 600 میلی متر وجود دارد. از جمله فعالیت هاي انجام شده این مجموعه در زمینه تعمیرات می توان به تعمیر سیلندرهاي اضطراري مجتمع فولاد مبارکه اصفهان، سیلندرهاي تجهیزات نفتی و پالایشگاهی شرکت پترو گاز نامداران اشاره نمود.

hsradman service 02

تعمیر انواع پاوریونیت

براي دستیابی به این مهم، این شرکت ضمن استفاده از نیروهاي توانمند در داخل کشور، همکاري با شرکتهاي معتبر در این زمینه در خارج از کشور را در دستور کار خود قرار داده است. جهت طراحی انواع مدارها و مشاوره فنی LA&CO و TECO از این جمله می توان به همکاري با شرکت تامین تجهیزات اشاره نمود. همچنین این شرکت با دراختیار داشتن امکانات وسیع در زمینه بازرگانی، قادر به تامین کلیه اجزا و تجهیزات هیدرو پنوماتیکی از منابع خارجی مطابق با درخواست مشتریان می باشد.

جهت خدمات سفارشی، با ما در ارتباط باشید.

فهرست